Życzenia Bożonarodzeniowe

b_130_100_16777215_00_images_El_nacimiento_con_dos_Angeles_y_otros._Noviciado93.jpgDrodzy Nasi Przyjaciele, Pracownicy oraz Dobrodzieje Zgromadzenia
 i Naszych Dzieł.


Gdy nadeszła Pełnia Czasów, Maryja poczęła z Ducha świętego i Słowo stało się Ciałem, by dokonać dzieła naszego zbawienia. Bóg stał się człowiekiem, by przekonać nas o swojej Miłosiernej Miłości.
Klęcząc przed Bożym Dzieciątkiem otwórzmy nasze serca, by miłość i radość, światło i pokój - dary Betlejemskiej Nocy, stawały się dla nas źródłem Bożego żaru, siły i entuzjazmu.
Niech ten święty czas Bożego Narodzenia będzie szkołą zbliżania się do siebie nawzajem: rozsiewania ziarenek dobra i radości, pokoju i przebaczenia, miłości i miłosierdzia, aby dobro coraz bardziej owocowało w nas i wokół nas.
Niech Maryja, Święta Boża Rodzicielka, Matka Miłosierdzia wyprasza nam tę moc z wysoka, która prowadzi do odkrycia pełni Prawdy w Jezusie Chrystusie.
Na Święta Bożego Narodzenia składam życzenia wraz z całą wspólnotą Braci Szkół Chrześcijańskich, z wyrazami naszej wdzięczności, szacunku i darem modlitwy.

Brat  Marian Szamrej  FSC
Wizytator  Braci Szkolnych